Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuveg, 2208 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre Badstuveg, 2208 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Det må brøytes i Nedre Badstuveg, der er det store dype spor , masse løs snø. Slik som det er nå så er det håpløst å kjøre bil..., ligger vel 15-20 cm snø i gata oppover. Det er spådd mildere vær og da blir vi sittende fast i veien.
    Nedre Badstuveg, 2208 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Beklager dårlige forhold og seint svar, men nå er vi ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å nå over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle