Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fylkesveg 372

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fylkesveg 372
  • Beskrivelse: Veien fra Fossbutikken i Brandval mot Vestby bør absolutt skrapes, bare djupe spor som trikkeskinner.
    Fylkesveg 372
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men riksveger og fylkesveger brøytes av statens vegvesen, ikke av kommunen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle