Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Snarvegen
  • Beskrivelse: Vi om er brukere av Snarevegen på Granli, begynner nå å lengte etter våren, selv om Liermoen er et av de flotteste og mest besøkte skisteder i distriktet. Grunnen til at viser fram til vår, er at vegen vår nå er langt fra slik en veg bør være i 2018. Litt usikker på når sist vi hadde en brøytebil her, men noen snøfall iden er det i hvertfall.Selv om det ikke snør mye, så har det kommet noen cm hver dag de siste par ukene, og nå har vi tre hjulspor å følge, og etter hvert bare to når man kommer forbi Lierdammen. med mye løssnø utenfor spora, risikerer man å bli sittende fast dersom man legger seg for langt ut. Det er også veldig mye humper/vaskebrett i vegen, da snæen jo stadig kjøres ned og ikke blir fjernet! Det ideelle hadde nå vært besøk av ei veiskrape, men noe må snarest gjøres før det skje ulykker bortover her
    Snarvegen
  • Svar: Hei! Beklager de dårlige forholdene i Snarevegen. Vi er nå ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å rekke over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle