Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre badstuveg
  • Beskrivelse: Veldig sporete. Får nesten ikke bilen opp fra sporene,mange bruker fortauet for å unngå sporene.
    Øvre badstuveg
  • Svar: Hei! Beklager dårlige forhold og seint svar, men nå er vi ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å nå over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle