Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Roverud-Lunderseter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Roverud-Lunderseter
  • Beskrivelse: Livsfarlig glatt mellom Roverud og Lunderseter.
    Roverud-Lunderseter
  • Svar: Hei! Beklager seint svar med dette er ikke en kommunal veg. Mvh teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle