Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2018
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Badstuveg
  • Beskrivelse: Vegen er så hard, sporete og glatt at det ikke er forsvarlig. Det er i flere dager nå blitt brukt fortauet for å kunne møtes biler, og slik skal det ikke være. I tillegg er det nå blitt så glatt at jeg har sett to uhell bare fra i går kveld. Hadde det vært fotgjengere der hadde gått ille.
    Øvre Badstuveg
  • Svar: Hei! Beklager dårlige forhold og seint svar, men nå er vi ute med alt tilgjengelig mannskap og håper å nå over alle vegene i løpet av dagen. Med vennlig hilsen teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle