Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole R Gjemsveg 36

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 26.10.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ole R Gjemsveg 36
  • Beskrivelse: Vei er blitt ødelagt pga bygningsarbeid til ØM Fjeld. Minstekrav er at huller gjennfylles, men helst bør den fikses mer så det ser litt bedre ut og. ØM Fjeld mener det ikke er dems problem.
    Ole R Gjemsveg 36
  • Svar: Hei! Utbedringer er utført og den verste biten er klargjort for asfaltering som vil bli utført i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle