Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.03.2011
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Eventyrstien
  • Beskrivelse: I området mellom boliger i Trollvegen og Eventyrstien har vi mange meget store osp og bjørketrær som snart kan være en fare for alminnelig ferdsel "råte" og som skjermer en ellers flott utsikt til GLOMMA og til mange flotte solnedganger i sommerhalvåret. Vi trenger hjelp til å få disse hogd/felt på en trygg måte. Resten kan vi ordne selv. Takk
    Eventyrstien
  • Svar: Sjekket ut!
Se 20 siste saker eller alle