Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eventyrstien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.02.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Eventyrstien
  • Beskrivelse: Etter mange henvendelser brøyes ennå ikke hele eventyrstien, nå kl 07 så jeg måka glatt kjørte forbi uten å måke-gruse foran nr 19-21-23-34-36-38... Får beskjed at dette skal ordnes men det skjer jo gang på gang...
    Eventyrstien
  • Svar: Hei! Skal sjekke om entreprenøren kan ha glemt å ta denne strekningen (også strøing). Det vanlige er å ta hele vegen gjennom, opp gangvegen og videre til Trollvegen. Kan på generelt grunnlag opplyse om at det ikke brøytes før på 7,5 cm. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle