Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Pålsvegen 11

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Pålsvegen 11
  • Beskrivelse: Manglende snørydding og strøing. Det har verken blitt kjørt snø eller strødd innerst i Pålsvegen i vinter. Etter at vi måtte lage felles postkassestativ på snuplassen, har det blitt mange turer på glattisen med livet som innsats. Håper vi innerst i veien også vil få snørydding og strøing resten av vinteren. Dette tror jeg er tredje vinteren jeg må ta dette opp, burde vel være unødvendig?
    Pålsvegen 11
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Den nye entreprenøren er nå varslet. Vi håper derfor at det både blir strødd og brøytet helt inn. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle