Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

høybyvegen 2224, Austmarka

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 30.01.2017
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: høybyvegen 2224, Austmarka
  • Beskrivelse: Det er bare blanke isen hele Høybyvegen.
    høybyvegen 2224, Austmarka
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Vi var ute med alt tilgjengelig mannskap under den glatte perioden, så det ble strødd etter hvert. Ring gjerne operatør GIVAS direkte om det er ekstreme forhold. Tlf: 90179287. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle