Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sissenersgate 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.11.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Sissenersgate 15
  • Beskrivelse: Har ikke vann!
    Sissenersgate 15
  • Svar: Vi hadde en vannlekkasje i Sissenersgate som medførte stenging av vannet for reparasjon av ledningen. For å motta SMS-varsel ved hendelser med vannet kan du registrere deg her: http://cdm.ums.no Med vennlig hilsen GIVAS
Se 20 siste saker eller alle