Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Storgata 99

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.11.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Storgata 99
  • Beskrivelse: Vannet er grått
    Storgata 99
  • Svar: På grunn av vedlikeholdsarbeid har det kommet luft i vannet. Derfor ble vannet grått. GIVAS har i dag luftet ut og spylt ledningsnettet. Dersom vannet fortsatt er grått i morgen, ta kontakt med GIVAS.
Se 20 siste saker eller alle