Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

P-plass Vennersberg skole/Vinger barnehage

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Annet
  • Adresse: P-plass Vennersberg skole/Vinger barnehage
  • Beskrivelse: Mange store hull på parkeringsplassen. Plassen brukes også til oppbevaring av utstyr som er satt av med sperrebånd. Utstyret må fjernes fordi det tar opp sårt tiltrengte plasser for ansatte og foreldre i både barnehage og skole. Det er også ei gatelykt som ikke fungerer som tar opp p- plass på en i utgangspunktet for liten plass ift bruk. Kommunen må vurdere restriksjoner i form av skilting fordi mange bruker fortau som parkering i forbindelse med henting/levering av barn på skolen/skolefritidsordningen.
    P-plass Vennersberg skole/Vinger barnehage
  • Svar: Hei! Vedlikehold er bestilt! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle