Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lerkeveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Lerkeveien
  • Beskrivelse: Mellom Lerkevegen og de nye garasjene tilhørende Bokfinkvegen blir det brukt bl a gammel asfalt som fyllmasse. Det er ikke bra. Er vel heller ikke lovlig?
    Lerkeveien
  • Svar: Hei! Er usikker hva du mener, men dersom det er i vegen, er det tillatt med gjenbruk av asfalt samt bruk av kaldasfalt. Dersom det er snakk om asfalt som fyllmasse i grunnen, er dette ikke tillatt. I så fall bør dette meldes til vår Andreas Fuglum, tlf. 48248535 eller e-post andreas.fuglum@kongsvinger.kommune.kommune.no Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle