Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skoleveien 1 Lunderseter

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skoleveien 1 Lunderseter
  • Beskrivelse: Skoleveien Lunderseter . Det er mange hull i veien ved bruenden . Disse blir bare flere og større . Kan noen legge i litt asfalt så ikke disse utvikle r seg til kratre .
    Skoleveien 1 Lunderseter
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Beklager seint svar, men vi bestilte reparasjon av dette like etter at vi mottok melding fra deg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle