Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jonas Lies gate 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.08.2016
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Jonas Lies gate 6
  • Beskrivelse: Det er ikke tømt for restavfall og glass den 25. august, slik det er meldt i hentekalenderen.
    Jonas Lies gate 6
  • Svar: Beklager at det ikke ble tømt restavfall og glass hos dere den 25/8. Dette skal vi får gjort så snart som mulig!
Se 20 siste saker eller alle