Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Fasanvegen
  • Beskrivelse: Vi har et kumlokk mellom garasjene som er ALT for høyt i forhold til vegbanen - vann renner ikke ned og bilene har trøbbel med å kjøre borti den. Det bør vurderes å senke kumlokket.
    Fasanvegen
  • Svar: Hei! GIVAS skal se nærmere på dette for oss og dersom det er kommunens anliggende, vil tiltak bli vurdert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle