Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstadveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Tråstadveien
  • Beskrivelse: Et tre på deres omr veltet 8 aug. Brannvesnet var å sagde det opp pga lå i veibane, og på søppeldunker. Men nå ligger det deler av et stort tre i omr tråstadveien / fotballbanen på Tråstad.
    Tråstadveien
  • Svar: Vi skal få fjernet dette. Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle