Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

tommelstadgata ved bedhuset

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.08.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: tommelstadgata ved bedhuset
  • Beskrivelse: Det er to veldig store hull i veien ved Bedhuset i Kongvinger. Hullene er så store at de kan ødelegge bilene som kjøre i dem, og når det er vann så er de veldig vanskelig å se.
    tommelstadgata ved bedhuset
  • Svar: Hei og takk for henvendelsen! Vi befarte stedet og du har rett, dette var ikke bra, og vi har derfor bestilt vedlikehold av dette. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle