Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Grøntområdet Roverudga/Stasjonsv. på Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Grøntområdet Roverudga/Stasjonsv. på Roverud
  • Beskrivelse: Det ble hugget ned "skog" her for 2-3 år siden. Veldig bra. Det ble også tatt underskog som har vokst opp i etterkant i april måned. MEN i sommer har det vokst til mye igjen, så det trengs sårt ny runde med ryddesaga. Håper dere kan sende opp et par staute karer som kan rydde dette før det blir tett igjen. Håper noe skjer i nær framtid. På forhånd takk
     Grøntområdet Roverudga/Stasjonsv. på Roverud
  • Svar: Hei! Kongsvinger kommune ved "kommuneskogen" kommer ikke til å foreta seg noe vedr. dette. Vi tror heller ikke at dette er en prioritert oppgave for kommunens eiendomsenhet (KKEiendom), men dersom dere tar direkte kontakt med KKE´s Tor Rønningen, tlf. 45055473, vil dere kunne få svar på det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle