Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Dr.Gjemsveg 22/Ernst Engsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.08.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Dr.Gjemsveg 22/Ernst Engsveg
  • Beskrivelse: Ønsker at kommunen fjerner en furu som står inntil tomtegrensa vår, den vokser inn på vår eiendom og henger over vår terrasse.
    Dr.Gjemsveg 22/Ernst Engsveg
  • Svar: Vi skal se på dette, men det er ikke noe som blir prioritert før etter klippesesongen. Mvh KKEiendom.
Se 20 siste saker eller alle