Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bergimellomvegen 17, Granli

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.08.2016
  • Kategori: Renovasjon/Avfall
  • Adresse: Bergimellomvegen 17, Granli
  • Beskrivelse: Iflg hentekalenderen skulle restavfall og glass/metall tømmes 20.juli. Ikke tømt ennå. Avglemt innover Bergimellomvegen?
    Bergimellomvegen 17, Granli
  • Svar: Her ble det tatt avvik og det ble ryddet opp her !
Se 20 siste saker eller alle