Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vingersjøkroken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 05.07.2016
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Vingersjøkroken
  • Beskrivelse: Hei! Meldte inn saken på samme tid i fjor, ingenting gjort!!! Kongsvinger kommune har en badeplass ved Vingersjøen i Vingersjøkroken. Stien ned til denne plassen er helt igjengrodd!! Nå er også trappa ned fra vegen usynlig pga vegitasjon. Her MÅ kommunen ta tak NÅ! Vi i Vingersjøkroken ønsker ikke uvedkommende over tomtene for å komme ned til badeplassen/vannet.
    Vingersjøkroken
  • Svar: Dette området tilhører Norges Statsbaner. Mvh Kongsvinger kommune
Se 20 siste saker eller alle