Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Austmarkavegen 172

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.06.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Austmarkavegen 172
  • Beskrivelse: Hullete vei, rister i huset.
    Austmarkavegen 172
  • Svar: Hei! Dette er en tjeneste for kommunale forhold. Austmarkavegen er Fylkesveg, og dermed Statens vegvesen sitt ansvar. Du må derfor rette din henvendelse dit. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle