Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erling Maulandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Erling Maulandsveg
  • Beskrivelse: Masseutgraving under/ved kumlokk i Erling Maulandsveg. Bør utbedres før noe alvorlig skjer.
    Erling Maulandsveg
  • Svar: Hei! Beklager at vi har glemt å gi svar. Men dersom vi snakker om samme forhold, ble dette utbedre i midten av juli, samt lappet med grus i etterkant. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle