Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Glommengata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.06.2016
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Glommengata
  • Beskrivelse: Hei! Dette gjelder det vesle vannspeilet i den lille parken utenfor Tobakkshuset. For det ene er vannet skittent og fullt av søppel. For det andre er vann-trauet fullt av hvite pyntestein, sannsynligvis kastet oppi av småbarn. Dette er et problem som gjentar seg og må sikkert ordnes opp i jevnlig. Det ser absolutt lite delikat ut nå. Mvh Eli Kvarme
    Glommengata
  • Svar: Vi skal sjekke dette, skal også se til at det blir kjørt innom der ukentlig og sjekkes. Mvh KKEiendom Dette skal være ordnet.
Se 20 siste saker eller alle