Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tronsmos veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.04.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tronsmos veg
  • Beskrivelse: Det er et stort hull i veien og det kan skape store skader på biler som kjører fra pendlerparkeringen på stasjonen
    Tronsmos veg
  • Svar: Hei! Vi skal sjekke dette nærmere, men er usikker på om det er kommunens eller jernbaneverkets ansvar. Men det sjekker som sagt vi. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle