Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Svensrudhamna 5,Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.03.2016
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Svensrudhamna 5,Kongsvinger
  • Beskrivelse: Hei. Helt siden vi flyttet hit i 2008 har vi hatt trøbbel med vann som kommer opp av bakken. Spesielt tidlig på våren er dette et problem da det skaper en issvull som vokser seg stor. Vi kunne tenkt oss å forlenge en støttemur,men det kan vi ikke gjøre siden den vil bli ødelagt av tele/vann. Har lagt kantstein i en grusgang litt høyere opp tidligere, men det ser ikke ut etter at telen har gjort sine herjinger. Vi mistenker at årsaken er for dårlig/manglende drenering på oversiden hos oss. Vedlagt bilde viser hvordan vannsiget så ut 30.november. Er det et kjent problem dette med drenering i vårt område?
    Svensrudhamna 5,Kongsvinger
  • Svar: Sjekket ut av GIVAS!
Se 20 siste saker eller alle