Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vollgata 34

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vollgata 34
  • Beskrivelse: Hei kan noen komme og strø så det går Ann og gå ute uten fare for bein og andre kroppsdeler helst før mandagsmorgen så man tar seg på jobb på gå bein på forhånd takk Marianne Lavrsen
    Vollgata 34
  • Svar: Hei! Beklager de glatte vegene som var. Det ble bestilt strøing rett etterpå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle