Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blåbærveien 4

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blåbærveien 4
  • Beskrivelse: Det må snares strøs i Blåbærvegen og Melbærvegen.
    Blåbærveien 4
  • Svar: Hei! Det er viktig at man er riktig skodd for de ulike føreforhold før man velger å bruke kjøretøyet. Når vi er ute med strømannskaper, vil det dessverre kunne ta noe tid før vi rekker over alt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle