Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tråstad Ungdomskole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.01.2016
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tråstad Ungdomskole
  • Beskrivelse: Går det ikke ann å holde gangstiene rundt ungdomskolen ryddig for snø ? trafikksikkerheten økes betraktelig før og etter skoletid mange flere ville brukt gangstiene hvis dem var ryddet.-)
    Tråstad Ungdomskole
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Er usikker på hva/hvor du mener, men fortau og gang og sykkelveger ved skoler skal prioriteres. Vi skal diskutere dette med vår operatør. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle