Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vennersberg skole

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.03.2016
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Vennersberg skole
  • Beskrivelse: Det er helt nødvendig å strø eller salte parkeringsplassen ved Vennersberg skole. Området rundt skoler bør ha første prioritet når slikt glatt føre oppstår. I dag var det så glatt at både voksne og barn falt. Ved levering av barn på skolen var det så glatt på denne plassen i dag at jeg ikke klarte å forstå at kommunen tør å ta sjansen på å ikke gjøre noe som helst. Galskap!
    Vennersberg skole
  • Svar: Hei! Vi er svært lei oss for at vi har glemt å svare på din henvendelse. Dette ble imidlertid bestilt utført rett etter at du tok kontakt. Dersom dette skjer igjen, og du ønsker snarlig avklaring, er det generelt slik at KKEiendom har ansvaret for skolens eiendom (tlf. 45055473), og Teknisk forvaltning for veg og fortau (tlf. 91618306). Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle