Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuveg 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.11.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Nedre Badstuveg 15
  • Beskrivelse: Har tidligere meldt ifra at det er et stort hull i forbindelse med en avløpskum på høyre side av oppkjøring til Nedre Badstuveg 15. Er det ikke mulig å få det litt høyere. Dette hullet er så dypt at man ødelegger bilen hvis man kjører uti dette. Trodde det skulle utbedres, men ingenting er skjedd der.
    Nedre Badstuveg 15
  • Svar: Sjekket ut av GIVAS!
Se 20 siste saker eller alle