Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.10.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Doblougbakken
  • Beskrivelse: Hei! Jeg lurer på status når det gjelder utbedring/vedlikehold av Doblougbakken. Vi ble i desember 2014 fortalt at vegen skulle utbedres i 2015. Vegen er nå helt forferdelig og det går ut over bilene som kjører der (selv om vi kjører veldig forsiktig ja). Håper å høre fra dere + at utbedring er nært forestående.
    Doblougbakken
  • Svar: Hei! Den delen av vegen som er kommunal, vil bli utbedret. en utbedring vil bestå av to deler, hvor den ene er masseutskifting, og deretter asfaltering. Vi er usikre på om vi rekker å asfaltere i år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle