Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Mygglivegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Mygglivegen, Roverud
  • Beskrivelse: Store hull i Mygglivegen (fra barnehagen over haugen til Erling Maulandsveg), i tillegg til ei stor "grøft" laget av regnvær i bakken ned mot Erling Maulandsveg.
    Mygglivegen, Roverud
  • Svar: Hei! Vi vurderer tiltak for tele setter inn. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle