Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Seterseterveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Seterseterveien
  • Beskrivelse: Vegen er utrolig hullete. Bilene blir ødelagt av å kjøre der hver eneste dag. Det har vært slik en god stund nå og det blir bare værre og værre.
    Seterseterveien
  • Svar: Hei! Vi beklager forholdene, men denne vegen er dessverre ikke dårligere enn våre andre grusveger. Tiltak blir utført en av de nærmeste dagene. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle