Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bokfinkvegen 18

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bokfinkvegen 18
  • Beskrivelse: Trær henger langt ut i vegbanen.
    Bokfinkvegen 18
  • Svar: Hei! Tiltak er utført i området, håper det ble bra. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle