Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tajevegen 7

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.09.2015
  • Kategori: Annet
  • Adresse: Tajevegen 7
  • Beskrivelse: Er plaget av støyforrurensning
    Tajevegen 7
  • Svar: Hei! Slike henvendelser må rettes direkte til kommunelegen. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle