Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Jerpevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.10.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Jerpevegen
  • Beskrivelse: Når dere nå har meldt deres ankomst til Fasanvegen vil jeg også minne om min tidligere henvendelse vedr vedlikehold/etc i Jerpevegen. Dere har tidligere angitt befaring i April måned, men har ikke fått noe resultat av dette! Velkomne er dere!
    Jerpevegen
  • Svar: Hei! Vi beklager seint svar. Vegen/asfalten er en del smuldret opp, men vegforholdene er ikke av en slik karakter at det medfører akutt behov for vedlikehold. Det vil derfor ikke bli foretatt ekstraordinære tiltak nå. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle