Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Lyngveien/ Barkveien; Djupdalsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.09.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Lyngveien/ Barkveien; Djupdalsfaret
  • Beskrivelse: De er en grøft nederst i Djupdalsfaret mot Barkveien som er gått tett pga arbeid som Givas har gjort i forbindelse med graving av rør tidligere i sommer. Nå er grøfta tett av sand og avløpet flommer over. Det er en avløpsrist under all sanda, mener jeg. Bør ordnes snares pga regnet som er varslet.
    Lyngveien/ Barkveien; Djupdalsfaret
  • Svar: Sjekket ut av GIVAS!
Se 20 siste saker eller alle