Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: Det er et kjempestort hull i asfalten som blir større og større i start av bakken etter avkjøring fra Gaukvegen. I tillegg er veien "sunket" i hjulsporene, slik at veien er temmelig høy på midten. Det burde kanskje høvles. Saken er tidligere innmeldt til kommunen, men håper dette lar seg ordne nå, da dette er blitt påpekt i flere år, uten at det skjer noen verdens ting. Dette MÅ tas før vinteren kommer!
    Kråkevegen
  • Svar: Takk for henvendelsen! Forholdet er utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle