Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gangvei mellom Kongleveien og Vardåsveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.09.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gangvei mellom Kongleveien og Vardåsveien
  • Beskrivelse: Naboene til gangveien rapporterer til Skriverskogen Vel om flere fallulykker i denne gangveien. Den løse grusen oppå gammelt ottadekke virker som rullelager og blir glattere enn på vinteren.
    Gangvei mellom Kongleveien og Vardåsveien
  • Svar: Hei! Vi skal ta forholdene nærmere i øyensyn. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle