Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kråkevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kråkevegen
  • Beskrivelse: Det er et hull i asfalten som utvikler seg større og større i start av bakken etter avkj. til Gaukvegen. Det er også et mindre hull utenfor Kråkevegen 53 som ønskes reparert. Det er en fordel å gjøre tiltak nå før det utvikler seg. Saken er tidligere innmeldt til kommunen, men håper dette lar seg ordne nå.
    Kråkevegen
  • Svar: Hei! Takk for henvendelsen. Vi skal se på forholden, og vurdere tiltak. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle