Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomstervegen
  • Beskrivelse: Det støver noe veldig fra Blomstervegen, denne MÅ saltes umiddelbart!
    Blomstervegen
  • Svar: Hei! Givas har blitt varslet, og vil foreta en vurdering. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle