Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Ole Bogers veg 20

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Ole Bogers veg 20
  • Beskrivelse: Asfaltet "skrår" mot min tomt fra husnr 22. Dette fører til at jeg har rene Niagarafossen ned mot min garasje/carport når det regner mye. Eidsiva har gravd opp vegen rett nedenfor meg (lagt nye kabel) og må legge ny asfalt. Kan man samtidig "rette opp" veien slik vannet ledes forbi min eiendom og heller havner ned mot lekeplassen? Det var i sin tid vi beboere som bekostet asfalt i Ole Bogers veg, så forhåpentlig kan kommunen ta dette vedlikeholdet. (Jeg er bortreist i tidsommet 17.8.-25.8.15., men Skjæret i husnr 35 er kjent med problemet.)
    Ole Bogers veg 20
  • Svar: Hei! Vannavrenning fra vegen må den enkelte dessverre håndtere selv. Eidsiva har lappat asfalten. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle