Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bruvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.08.2015
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Bruvegen
  • Beskrivelse: Ved bruvegen på Brandval ved skolen så skulle kantklipperne vært og klippet men det har den ikke og det blir ikke gjort hvis vi ikke gjø det selve. Det er så høyt et gress så man ser ikke ordentlig når man skal ut på veien, og nå på mandag som skolen begynner.
    Bruvegen
  • Svar: Saken er videresendt til ansvarlig.
Se 20 siste saker eller alle