Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Riksvei 210+ Bruvegen Brandval

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 20.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Riksvei 210+ Bruvegen Brandval
  • Beskrivelse: Meget leie hull i asfalten på 210 ved Leirud og hull i Bruvegen Brandval
    Riksvei 210+ Bruvegen Brandval
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men denne siden tar bare i mot henvendelser på kommunale veger. Din henvendelse må rettes til Statens vegvesen. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle