Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tjernsbergs veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tjernsbergs veg
  • Beskrivelse: Tjernsbergs veg trenger kantklipping. Mye dyr her og de er spesielt vanskelig og se på kveldstid da de ikke ses før de er rett foran bilen. Mvh Morten Rønning
    Tjernsbergs veg
  • Svar: Hei! Beklager seint svar (ferie). Kantklipping ble utført tidligere denne uken. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle