Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Fasanvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.08.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Fasanvegen
  • Beskrivelse: Forsøker igjen, det er et stort behov for grus og skraping av Fasanvegen. dette er 3 gang dette meldes
    Fasanvegen
  • Svar: Hei! Vi skal befare vegen, og tiltak vil bli vurdert etter det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle